У Харкові презентують фотовиставку досягнень Китая. ФОТО

23 августа 2019, 09:10
 

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов 22 серпня зустрівся з радником Посольства Китаю в Україні Діном Цзянвеєм та обговорив низку спільних заходів до Дня міста.

Дін Цзянвей повідомив, що китайська сторона підготувала кілька заходів для харків'ян. Зокрема, сьогодні відкриється фотовиставка, присвячена досягненням КНР за 70 років існування держави. «Хочу передати подяку від імені Посла КНР в Україні Ду Вея за підтримку і допомогу в організації фотовиставки досягнень нашої країни», - сказав радник посольства.
 
У свою чергу Ігор Терехов зазначив, що співпраця з Китаєм є важливим напрямком для Харкова, і те, що в місті проходять спільні заходи та реалізуються нові проєкти, ще більше зміцнить відносини між країнами.
 
«Ми дуже цінуємо партнерські взаємини, які склалися у Харкова з Китаєм, в тому числі з двома містами-побратимами Цзинань і Тяньцзінь, і ми продовжуємо розвивати нашу співпрацю. Також ми спостерігаємо за тим, як розвивається Китайська Республіка, особливо IT-напрямок. І вже сьогодні Харків працює над спільним проектом у цій сфері з китайською компанією «Huawei», - підкреслив Ігор Терехов.
 
Нагадаємо, відкриття фотовиставки «Досягнення 70 років з дня заснування Китайської Народної Республіки» відбудеться 24 серпня об 11:00 у колонній залі Харківського національного університету ім. Каразіна.
 
Крім цього, сьогодні, 23 серпня, у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького пройдуть Дні китайської культури. На головній сцені парку виступлять артисти знаменитого китайського театру «Опера Люй», а на знак дружби між Харковом і Китаєм в парку буде висаджене дерево.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу