У Харкові ремонтують школи до нового навчального року. ФОТО

16 августа 2019, 13:16
 

Капітальний ремонт їдальні та харчоблоку проводиться у Харківській спеціалізованій школі №17 (вул. Академіка Павлова, 313в).

Як повідомила сьогодні, 16 серпня, директор школи Ірина Касеко, такий масштабний ремонт їдальні проводиться у навчальному закладі вперше. Крім капітальної обробки приміщень, у т. ч. підсобних, для обідньої зали і харчоблоку були закуплені нове обладнання, посуд і меблі. Роботи почали у червні, і вже з початку навчального року учні зможуть обідати в сучасних умовах.
 
«Ця їдальня давно потребувала капітального ремонту, бо в нашій школі навчається 1340 дітей і працюють 120 співробітників, тому тут завжди багато відвідувачів. Після завершення робіт у нас буде гарна обідня зала. Крім цього, в харчоблоці буде замінене технологічне обладнання, в тому числі встановлені новий котел, водонагрівач, посудомийна машина, а також сучасна роздавальна лінія», - зазначила директор.
 
За словами начальника групи матеріального забезпечення Департаменту освіти Олега Костюшина, ремонт їдальні проводиться за бюджетні кошти. Також за рахунок міста до нового навчального року в школі відремонтують дах. А вже за кошти батьків там оновлять спортзал, вестибюль і встановлять нові вхідні групи.
 
«Всього по місту різними видами ремонтних робіт охоплені практично всі навчальні заклади. Основними напрямками є відновлення покрівлі та заміна вікон. Крім цього, ще в двох школах будуть відремонтовані їдальні. Наприклад, у школі №62 виконується капітальний ремонт харчоблоку та косметичний ремонт обідньої зали», - зазначив Олег Костюшин.
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу