Ігор Терехов нагородив кращих будівельників міста. ФОТО

фото Василий Голосный, 8 августа 2019, 18:30
 

Концерт, присвячений Дню будівельника, пройшов сьогодні, 8 серпня, в Харківській обласній філармонії.

Всіх присутніх з професійним святом привітав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.
 
«Харків - це місто будівельників, тому що ні в одному з регіонів країни не будується така кількість потрібних і важливих для міста об'єктів. Завдяки вашій роботі харків'яни мають можливість жити в комфортних квартирах і відпочивати у красивому і сучасному парку імені Горького. Разом з вами ми реалізуємо в Харкові унікальні проекти - сад Шевченка і Харківський зоопарк, який буде найкращим в Європі», - зазначив Ігор Терехов.
 
З нагоди свята перший віце-мер вручив кращим будівельникам міста Почесні грамоти виконкому міськради та Подяки міського голови.
 
У свою чергу голова ради асоціації «Регіональне будівництво», почесний харків'янин Олександр Харченко подякував керівництву міста за підтримку.
 
«Хочеться подякувати керівництву міста за те, що нас розуміють, знають, що ми робимо, і високо оцінюють нашу працю. Хочу також висловити величезну подяку всім своїм друзям і колегам, з якими ми побудували будівлю філармонії і безліч інших об'єктів в місті, з якими ми мерзнемо разом на холоді. Бажаю, щоб добре і затишно було в ваших будинках і добре працювалося», - сказав Олександр Харченко.
 
Завершилося свято концертом за участю музикантів Академічного симфонічного оркестру та артистів Харківської обласної філармонії.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу