У «Будинку нерухомості» перейшли до оздоблювальних робіт

2 августа 2019, 16:59
 

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 2 серпня, ознайомився з ходом реконструкції будівлі БТІ на пл. Павлівській, 4, де планується відкрити перший в Україні «Будинок нерухомості».

Як повідомив генпідрядник, у будівлі вже проведені інженерні комунікації і робітники перейшли до оздоблювальних робіт. Всі роботи йдуть за графіком.
 
«Фактично ми проводимо повну реконструкцію старої будівлі БТІ, - зазначив Ігор Терехов. - Це складний проєкт, бо тут непростий фундамент, високий рівень грунтових вод. Це історична будівля, і нам довелося виконати реабілітаційні роботи буквально на кожному метрі. Якщо йтимемо за графіком, то об'єкт планується здати в експлуатацію до 1 січня 2020 року».
 
Директор Департаменту реєстрації Олег Дробот зазначив, що завдання «Будинку нерухомості» - об'єднати в одній будівлі всі послуги, пов'язані з нерухомістю, підвищити рівень обслуговування громадян при отриманні довідок, документів або тематичної інформації.
 
«У просторих фронт-офісах ми зберемо максимальну кількість послуг, щоб в одному місці можна було вирішити питання, пов'язані з цією сферою. Ми створимо умови, аби харків'янин міг за один раз отримати необхідні документи і вирішити питання щодо реєстрації нерухомості, проведення реконструкцій, будівництва, перепланувань, процедури успадкування, отримання архівної інформації, допомоги в проведенні операцій купівлі-продажу, обміну, дарування тощо. Також тут надаватимуться безкоштовні консультації», - повідомив Олег Дробот.
 
Нагадаємо, що поки будинок БТІ реконструюють, бюро працює на першому поверсі Центрального універмагу (пл. Павлівська, 1/3).
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу