ХПІ розпочинає співпрацю з Казахстаном

Ірина Куліченко, 19 февраля 2019, 09:28
 

НТУ «ХПІ» відвідала делегація з Республіки Казахстан — представники Міжнародного казахсько-турецького університету ім. Ходжі Ахмеда Ясаві та великої електротехнічної компанії АТ «Alageum Electric». За підсумками переговорів сторони домовилися про співпрацю за кількома напрямками в науково-освітній сфері.

Віце-президент з навчальної роботи МКТУ ім. Х.А. Ясаві Омірбек Умбетов та директор технічного департаменту АТ «Alageum electric» Бауиржан Худайбергенов зустрілися з проректором з науково-педагогічної роботи НТУ «ХПІ» Геннадієм Хрипуновим, завідувачем кафедри електричних апаратів вишу Борисом Клименком, начальником відділу міжнародних зв’язків ХПІ Олександром Гончаровим.
 
За підсумками переговорів досягнуті наступні домовленості:
 
— підвищення кваліфікації співробітників компанії АТ «Alageum electric». Казахська сторона буде відбирати інженерів, які мають ступінь освіти «бакалавр», для проходження навчання в магістратурі НТУ «ХПІ»;
 
— підготовка аспірантів, кандидатів наук з технічних напрямків на базі Політеху для Міжнародного казахсько-турецького університету ім. Ходжі Ахмеда Ясаві;
 
— викладачі, вчені ХПІ будуть читати лекції в МКТУ, а також зможуть відвідувати електротехнічний завод, що дозволить визначити теми для майбутніх спільних науково-технічних розробок.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу