Харківщина готова прийняти Суперкубок УЄФА-2021

Вікторія Косенкова, 1 февраля 2019, 10:33
 

31 січня у Харкові за участю представників федерації футболу України та першого заступника голови Харківської обласної ради, голови Харківської обласної федерації футболу Віктора Коваленка відбулася нарада щодо відповідної підготовки досьє заявки до УЄФА для участі в конкурсі на відбір місця проведення Суперкубку Ліги чемпіонів-2021.

Під час наради обговорювались основні напрями роботи та першочергові завдання, повідомляє сайт Облради.

Зокрема, було звернуто увагу на комплекс інфраструктурних питань, що стосуються відповідності стадіону, готельної та транспортної системи міста, аеропорту і фан-зон вимогам УЄФА, щодо проведення великих футбольних форумів.

Звертаючись до присутніх, голова Харківської обласної федерації футболу Віктор Коваленко наголосив: «Зараз як ніколи необхідна повна консолідація зусиль всіх гілок влади та харків’ян для того, щоб довести експертам УЄФА, що ми повністю готові до проведення такого масштабного спортивного заходу».

Також він підкреслив, що Харківщина має значний досвід з підготовки подібних заходів: «Сьогодні, в умовах повної готовності інфраструктури, не викликаються значні труднощів. Але організація Суперкубку Ліги чемпіонів-2021 вимагає уваги до найдрібніших деталей. Переконаний, що управлінська команда Слобожанщини впорається із цим завданням», – зазначив перший заступник голови облради.

Учасники наради висловили упевненість в тому, що Харківщина має всі шанси здобути перемогу у боротьбі за право проведення Суперкубку УЄФА-2021. На думку присутніх, вдалим аргументом буде досвід проведення в Харкові Євро-2012, яке отримало найвищі оцінки УЄФА та європейської спільноти.

Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу