У ХНУВС новий ректор

24 октября 2012, 09:37
 

Вчора Міністр внутрішніх справ України Віталій Юрійович Захарченко відвідав Харківський національний університет внутрішніх справ. Мета візиту — представлення колективу університету нового ректора Сергія Миколайовича Гусарова.

Як відзначив Міністр, Олександр Маркович Бандурка прийняв рішення залишити посаду ректора університету, зосередившись на науковій діяльності.

В. Ю. Захарченко зазначив, що Сергій Миколайович Гусаров добре відомий харків’янам як представник вищої ланки керівництва МВС, громадський діяч і науковець, народний депутат України двох скликань. Як керівник і вчений виріс на харківській землі і це дає всі підстави вважати, що він не лише збереже, але й примножить кращі традиції та здобутки, яких досяг університет під керівництвом Олександра Марковича Бандурки. Адже саме завдяки Олександру Марковичу Харківський національний університет внутрішніх справ став одним із провідних у системі вищих навчальних закладів МВС і знаний не лише в Україні, а й за її межами.
 
За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу зміцнення законності та правопорядку, конституційного ладу в державі, розвиток юридичної науки і відомчої освіти, розбудову навчального закладу, підвищення іміджу міліції Олександра Марковича Бандурку нагороджено відзнакою Міністра внутрішніх справ та призначено радником Харківського національного університету внутрішніх справ.
 
Звертаючись до присутніх, О. М. Бандурка висловив вдячність особисто Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу та Міністру внутрішніх справ України Віталію Юрійовичу Захарченку за розуміння ситуації та повагу щодо рішення залишити посаду ректора та підтримати кандидатуру свого наступника — Сергія Миколайовича Гусарова, якого давно знає як досвідченого практика, ученого, становлення якого почалося в стінах Харківського національного університету внутрішніх справ, людину мудру, чуйну, з великим життєвим та професійним досвідом, здатну керувати великими колективами. За словами Олександра Марковича, разом із Сергієм Миколайовичем вони налаштовані на плідну співпрацю, яка стане добрим підґрунтям для подальшого розвитку університету.
 
Сергій Миколайович у свою чергу подякував керівництву МВС України, Президенту України за високу довіру та повагу і запевнив, що усі завдання, які прозвучали під час його зустрічі з Віктором Федоровичем Януковичем щодо перспектив розвитку та першочергових завдань, які стоять перед університетом, стануть для нього дороговказом. Також Сергій Миколайович наголосив, що О. М. Бандурка для нього завжди був і залишається мудрим наставником і вчителем та запевнив, що основні підходи щодо подальшого розвитку університету, закладені О. М. Бандуркою, будуть збережені. «Революційних змін не буде, — зазначив новий ректор, — будуть лише еволюційні».
 
Присутній на зустрічі ректор Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого» Василь Якович Тацій відзначив хороший настрій і робочу налаштованість усіх присутніх, напевне тому, що Олександр Маркович як засновник і багаторічний керівник університету складає повноваження на вершині своєї слави. Між вищими навчальними закладами існують давні й плідні стосунки взаєморозуміння та підтримки. Тож відзначаючи великий особистий внесок О. М. Бандурки у розвиток юридичної науки та виконуючи рішення Вченої ради академії, Василь Якович Тацій вручив Олександру Марковичу Бандурці відзнаку академії «Орден Ярослава Мудрого ІІ ступеня», а Сергію Миколайовичу Гусарову — іменний годинник, відзначивши його непересічні професійні, ділові та людські якості.
 
Вітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Марковича Добкіна та голови Харківської обласної ради Сергія Івановича Чернова передав присутнім заступник голови ХОДА Олег Вікторович Анпілогов.
 
На зустрічі з Міністром також були присутні представники органів прокуратури, Служби безпеки України, Головного управління МВС України в Харківській області, Державної податкової служби в Харківській області, управління МВС України на Південній залізниці, ректор Академії внутрішніх військ МВС України, керівний та науково-педагогічний склад ХНУВС.
 
Під час візиту до Харківського національного університету внутрішніх справ Міністр також оглянув територію університету, навчальні аудиторії, комп’ютерні класи та ін. Відбулося спілкування В. Ю. Захарченка також і з курсантами вищого навчального закладу. Він відзначив, що період навчання дуже важливий для формування професійних та особистісних якостей молодого фахівця для виконання у майбутньому службових обов’язків. Необхідно активно накопичувати знання і вміння, гартувати характер та свідомість. Сьогодення вимагає кардинального реформування органів внутрішніх справ, найголовніша мета якого — повернути міліцію обличчям до народу та його потреб, гарантувати працівникам гідне матеріальне забезпечення, надійну соціальну і правову захищеність, адекватну ризикам повсяк-денної служби. «Велику надію в реалізації цього завдання ми покладаємо на вас. Ми віримо, що ви маєте високий інтелектуальний потенціал і продовжите розпочату нами справу, адже ви — наше майбутнє!» — зазначив Міністр. «Від ваших знань і вмінь, неупередженого ставлення до людей залежатиме спокій у суспільстві. Нехай провідником Вашого життя завжди буде девіз «Безпека  народу — найвищий закон». 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу