Экономика

В економіку Харківської області іноземними інвесторами вкладено 67 млн. дол. США

У січні–вересні 2019 р. в економіку області іноземними інвесторами вкладено 67 млн.дол. США. Про це повідомляє Головне управління статистики у Харківській області.

«АВЕК» не сплатив близько 11 мільйонів гривень податків

Концерн «АВЕК» за листопад на сплатив до міського бюджету 10,6 млн. грн податків на землю, на якій розташований ринок «Барабашово». Про це сьогодні, 3 грудня, повідомили в Департаменті бюджету і фінансів.

Від Харківщини до бюджетів усіх рівнів надійшло 41 млрд. грн. податків і зборів

В Головному управлінні податкової служби області повідомляють, що протягом одинадцяти місяців 2019 року платники податків регіону перерахували до бюджетів усіх рівнів в сумі майже 41 млрд. гривень.

Харьковские предприятия ждет приватизация

Десятки харьковских предприятий включены в списки на приватизацию. По данным Правительственного портала, вчера Кабмин передал на приватизацию еще 76 государственных предприятий на территории Украины, пишет SQ.

Платники акцизного податку Харківщини поповнили бюджети усіх рівнів

Протягом десяти місяців 2019 року до місцевих бюджетів надійшло 227,5 млн.грн. акцизного податку, повідомляють у Головному управлінні податкової служби Харківської області.

Середній розмір субсидій у жовтні склав трохи менше 600 грн

У жовтні 2019 р. субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримували 177,1 тис. домогосподарств, повідомили у Головному управлінні статистики у Харківській області.

Харківські підприємства збільшили сплату "екоподатку"

З початку року суб'єкти господарювання Харківського регіону перерахували до бюджетів усіх рівнів 205,5 млн. грн. екологічного податку.

Агентство «IBI-Rating» подтвердило рейтинг инвестиционной привлекательности Харькова

Национальное рейтинговое агентство «ІВІ-Rating» подтвердило кредитный рейтинг города Харьков на уровне uaA+ с прогнозом «стабильный» и рейтинг инвестиционной привлекательности на уровне invАА.

З початку року платникам Харківщини відшкодовано майже 1,8 мільярдів гривень ПДВ

За січень-жовтень 2019 року по Харківській області платникам податків відшкодовано 1 771,9 млн. грн. податку на додану вартість. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 14%, або на чверть мільйона гривень.

Платники Харківщини спрямували до соціальних фондів 12,2 мільярдів ЄСВ

В Головному управлінні податкової служби Харківської області проінформували, що протягом січня-жовтня 2019 року платники регіону сплатили 12 198,7 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Южный вокзал хотят отдать в концессию. В Харькове рассказали о планах Мининфраструктуры

12 ноября в здании главного железнодорожного вокзала города министр инфраструктуры Владислав Криклий презентовал «Todolist» изменений, которые планируются до конца 2019-го, в 2020-м и последующие 5 лет.

З початку року харків’яни направили на потреби армії 915 млн. гривень військового збору

В Головному управлінні податкової служби регіону проінформували, що до державного бюджету за січень-жовтень 2019 року надійшло 914,6 млн. грн.

Харківська митниця за 10 місяців перерахувала до Державного бюджету 10 мільярдів гривень

10 мільярдів гривень перераховано до Державного бюджету України Харківською митницею ДФС за 10 місяців 2019 року. У жовтні поточного року Харківською митницею ДФС перераховано 1 мільярд 127 мільйонів гривень.

Підприємці трьох районів Харкова лідирують по сплаті єдиного податку

Суб’єкти господарювання Харківщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, протягом десяти місяців 2019 року сплатили до місцевих бюджетів області 2,5 млрд грн. єдиного податку, що на 453,4 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року.

Эксперты прогнозируют подорожание гречки

В Украине стоимость гречки может вырасти к концу этого года еще примерно на пару гривен. Об этом сообщил председатель Ассоциации поставщиков торговых сетей Алексей Дорошенко.

В октябре в Харькове резко подешевели квартиры в новостройках

Согласно данным СтройОбзора, цена в этом месяце опустилась на 4% по сравнению с сентябрем и составила в среднем 17 768 грн. за квадратный метр (в сентябре – 18 495 грн. за кв. м).

На тепловых сетях частично погасили задолженность по зарплате

На КП "Харьковские тепловые сети" с начала октября ликвидировано 63,6 млн.грн. задолженности по зарплате.

1 2 3 4 5 6 7 ... 197 198 199
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу