Держава повертає гроші: на Харківщині майже 5 тисяч громадян скористалися правом на податкову знижку

Ірина Куліченко, 23 сентября 2019, 17:09
 

4818 громадянам з бюджету повернули понад 10 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомили у Головному управлінні податкової служби області.

Найбільш популярними серед витрат, які задекларували платники для отримання податкової знижки, залишаються кошти, сплачені закладам освіти. Починаючи з 2019 року, до податкової знижки  включаються сплачені у звітному (2018) році кошти не лише за навчання у вищих та професійно-технічних закладах, а і у закладах дошкільної, позашкільної та  загальної середньої освіти. 
 
У загальній кількості декларантів для отримання податкової знижки – 78 % (3760 чол.) – це громадяни, які сплатили за своє навчання або за навчання свої дітей.
 
Зростає кількість декларантів, які бажають отримати знижку у зв’язку  з понесеними витратами на сплату  страхових платежів та пенсійних внесків, сплачених страховикам та недержавному пенсійному фонду.
Їх у цьому році – 728 чол. 
 
Також отримали податкову знижку  193 громадянина , які сплачували відсотки за користування  іпотечним житловим кредитом. Інші  137 скористалися правом на податкову знижку при понесених витратах, пов’язаних  з переобладнанням авто на альтернативне паливо,  сплачені  внески  благодійним, неприбутковим організаціям. 
 
У відомстві нагадують, що декларацію про майновий стан і доходи  для отримання податкової знижки  можна подати до кінця поточного року, до 31 грудня включно. 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу