На популярні напрямки житлових програм виділять додаткові кошти

6 августа 2019, 17:59
 

На найближчій сесії Харківської міської ради планується перерозподілити 8 млн грн на популярні серед харків'ян напрямки кредитних житлових програм.

Про це сьогодні, 6 серпня, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міськради повідомив заступник директора Департаменту економіки та комунального майна Дмитро Гармаш.
 
За його словами, за Міською цільовою програмою будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2020 роки за рахунок кредитування співробітників промислових підприємств міста на кредитування внутрішньо переміщених осіб додатково буде спрямовано 1 млн грн, кредитування учасників бойових дій в зоні проведення АТО - 2 млн грн, кредитування працівників бюджетної сфери - 1 млн грн, а ще 4 млн грн спрямують на програму молодіжного житлового кредитування.
 
Загалом цього року за обома програмами вже освоєно 49 млн грн.
 
Нагадаємо, на сьогоднішній день у Харкові діє Міська цільова програма молодіжного житлового кредитування, якою можуть скористатися молоді люди (не тільки сімейні пари) у віці до 35 років. У рамках цієї програми можна взяти на придбання житла пільговий кредит. Якщо в молодій сім'ї є одна дитина, то видається безвідсотковий кредит. Якщо в сім'ї двоє і більше дітей, то 25-50% тіла кредиту погашається за кошти міського бюджету. 
 
Також у Харкові діє Міська цільова програма будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2020 роки. Вона складається з кількох напрямків: надання бюджетної підтримки в розмірі 50% на будівництво житла, кредитування учасників бойових дій у зоні проведення АТО, внутрішньо переміщених осіб, а також пільгове кредитування працівників бюджетних установ та комунальних підприємств, науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, кредитування співробітників промислових підприємств міста Харкова.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу