Харків оновить громадський електротранспорт тролейбусами вітчизняного виробництва

Ірина Куліченко, 22 февраля 2019, 14:48
 

«Богдан Моторс» виграв тендер на постачання Харкову 57 сучасних тролейбусів. Пропозиція компанії визнана найбільш вигідною серед інших, повідомляє прес-служба корпорації «Богдан».

Крім самої техніки, вона також включає комплект запчастин та інструментів, витратні матеріали, обладнання для обслуговування тролейбусів й супутні послуги.
 
«Примітно, що великогабаритні тролейбуси «Богдан» укомплектовані двигунами харківського заводу «Електроважмаш». Тож, по суті, місто проінвестувало і у власне місцеве виробництво, оновивши муніципальний автопарк», - зазначив прес-секретар корпорації Сергій Красуля.
 
Харків'яни отримають тролейбуси моделі Т70117, пасажиромісткість яких становить 105 осіб. 34 місця у їхніх салонах передбачені для сидіння. У компанії наголошують, що ці низькопідлогові тролейбуси є зручними для всіх категорій населення, в тому числі й маломобільних груп – людей з інвалідністю, пасажирів із дітьми, літніх осіб.
 
У «Богдані» зауважили, що Харків став одним з українських міст, який взявся за оновлення громадського транспорту технікою вітчизняного виробництва. Корпорація активно підтримує такі ініціативи міських рад у їхньому прагненні забезпечити комфорт та безпеку перевезень пасажирів.
 
Нагадаємо, «Богдан» співпрацює з органами місцевого самоврядування у рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу