Розпочато онлайн-реєстрацію у новому проекті ПРООН/ЄС на Харківщині

Ірина Бондар, 16 января 2019, 16:55
 

Європейський Союз та Програма розвитку ООН (ПРООН) запускають дворічний проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень».

Метою проекту є стимулювання та підтримка процесу створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Так, щонайменше 200 нових ОСББ буде створено та загалом близько 400 ОСББ пройдуть навчання з управління енергоефективними проектами у Харківській області.

Протягом двох років проект буде проводити інформаційну кампанію на національному, обласному та місцевому рівнях з метою проінформувати широку громадськість і місцеві громади щодо нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які він пропонує.

Проект проводитиме також серію групових консультацій для ініціативних груп, які мають намір створити ОСББ та уже створених ОСББ, з питань пошуку й отримання фінансування для ініціатив по покращенню стану будинків.

Щоб стати партнерами проекту, необхідно зареєструватися як діюче ОСББ або ініціативна група, що має намір створити ОСББ чи житлово-будівельний кооператив, мета якої у майбутньому – перереєстрація в ОСББ.

Подати заявку на участь в проекті можна за посиланням.

 

Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу