Общество

За отказ везти льготника перевозчика ждет крупный штраф

Водителей маршруток, а также физлиц-предпринимателей, осуществляющих пассажирские перевозки, в случае необоснованного отказа пассажиру льготной категории в бесплатном проезде ждет штраф в размере 850 грн.

Українці проти легалізації грального бізнесу — соцопитування

Варто зазначити, що за останні два роки ставлення до азартних ігор в Україні погіршилося.

Гороскоп по знакам Зодиака на пятницу, 4 октября

Сегодня по гороскопу день четкости и конкретики, когда нет места хитростям и недомолвкам, а все точки над «i» непременно должны быть расставлены. Во всяком случае, звезды будут активно склонять именно к этому, пробуждая у людей желание добиться определенности по любым вопросам – в том числе и по тем, в которых это в принципе невозможно.

Как оформить субсидию онлайн. Разъяснения Минсоцполитики

С приближением отопительного сезона министерство получает все больше вопросов от общественности относительно темы субсидий на жилищно-коммунальные услуги.

Сюрприз от правительства: новогодние и рождественские праздники растянутся на несколько дней

Кабинет министров Украины издал распоряжение № 7-р, в котором содержится рекомендация руководителям предприятий перенести рабочие дни.

Штрафи за нерозмитнені "євробляхи" відкладені до 1 січня 2020 року

Про це під час брифінгу повідомив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Гороскоп по знакам Зодиака на четверг, 3 октября

Сегодня общий эмоциональный фон дня может казаться спокойным, даже сонным, однако такое впечатление обманчиво. Звезды предупреждают, что это спокойствие сжавшейся пружины, которая способна распрямиться в любой момент, выливаясь в неожиданные поступки, яркие чувства и эмоциональные порывы.

Більшість українців підтримують невоєнні заходи з врегулювання питання окупованого Донбасу

Соціологічна група «Рейтинг» провела опитування громадян, щоб з'ясувати їх ставлення до вирішення питання окупованих територій.

60% голів ОТГ та сільських рад підтримують запровадження обігу земель

Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства було проведене опитування серед голів ОТГ та сільських рад, яке показало підтримку запровадження обігу земель на рівні 59,7%.

В Україні вперше розробили шрифт для дітей із дислексією

Inclusion UKR – це унікальний кириличний шрифт, створений для українських читачів із порушенням зору, дислексією, синдромом дефіциту уваги та гіперактивності.

У Мінську обговорили звільнення українських полонених та розведення військ у Петрівському та Золотому

Президент України Володимир Зеленський заявив, що під час засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську 1 жовтня обговорювалося питання щодо наступного етапу звільнення утримуваних осіб.

Україна погодила так звану формулу Штайнмаєра

Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна погодила так звану формулу Штайнмаєра, і наголосив, що місцеві вибори на Донбасі можуть відбутися тільки за українським законодавством і лише після відведення військ та за умови відновлення Україною контролю над державним кордоном.

Гороскоп по знакам Зодиака на среду, 2 октября

Хотите вы того или нет, сегодня проблемы сами заявят о себе и потребуют немедленного решения. Все, что не сделано или не доведено до конца, будет раздражать и всячески портить настроение.

Україна фінансуватиме послуги з профілактики та супроводу ВІЛ з державного бюджету

Мінфін погодив 83 млн грн на фінансування цих послуг через ЦГЗ до кінця 2019 року. Таким чином Україна стає першою серед країн Східної Європи та Центральної Азії, яка фінансуватиме послуги з профілактики та соціального супроводу пацієнтів за кошти державного бюджету.

Президент підписав указ про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року

Документ опублікований на офіційному сайті Глави держави.

Питання роздільного збору побутових відходів в Україні невдовзі має вирішитися

У Кабміні вважають, що законопроєкт «Про упаковку та відходи упаковки» має бути винесено на розгляд парламенту якнайшвидше. За словами Міністерки розвитку громад та територій України Альони Бабак, це стане першим кроком у реалізації національного плану та Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року.

Собрались оформлять пенсию — посчитайте трудовой стаж

В Украине в 2020-м на пенсию смогут выйти в 60 лет только те украинцы, которые будут иметь как минимум 27 лет стажа. При этом без пенсии останутся те, чей стаж будет меньше 15 лет.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 820 821 822
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу