Общество

АМУ закликає зберегти місцевий акциз з пального

4 жовтня у Верховній Раді України група народних депутатів на чолі з Зіновієм Андрійовичем зареєструвала розроблений Асоціацією міст України законопроєкт, який передбачає, що частина акцизного податку з виробленого в Україні пального та частина акцизного податку з ввезеного на митну територію України пального буде зараховуватися до місцевих бюджетів у 2020 році.

Українці вимагають всеукраїнський референдум щодо впровадження ринку землі

Згідно результатів опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», 74% респондентів вважають, що рішення про запровадження продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні повинне прийматися на всеукраїнському референдумі.

В Україні стартував пілотний проєкт по впровадженню в школах системи соціально-емоційного та етичного навчання (СЕЕН або SEE Learning)

В програмі беруть участь 26 шкіл з 23 областей України. Одна зі шкіл — школа з Харківської області: Люботинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступеню "Дивосвіт".

Гороскоп по знакам Зодиака на вторник, 8 октября

Несмотря на то, что с точки зрения дисциплины и субординации этот день не лучший, зато он может оказаться очень плодотворным по результатам. Главное – не давить на окружающих, оставляя за ними определенную свободу. Сегодня такая политика может принести отличные дивиденды.

Серед переможців відзнаки «Головний лікар – 2019» — головний лікар з Харківщини

2 жовтня відбулася церемонія нагородження «Всеукраїнською відзнакою «Головний лікар року – 2019».

Укрпошта відкрила передплату газет і журналів на 2020 рік

З 7 жовтня Укрпошта розпочала передплату друкованих видань на перше півріччя 2020 року за електронною версією каталогу, а з 15 жовтня за друкованими каталогами.

Понад 50 тисяч українських родин зможуть керувати своїм газовим запасом онлайн – РГК

Регіональна газова компанія розробила інноваційне рішення для учасників акції «Твоя Енергонезалежність».

Доля освітньої реформи: чого чекати від нового міністерства?

Минуло трохи більше місяця, як Міністерство освіти отримало нову очільницю. Нею стала одна з наймолодших членів уряду – 29-річна Ганна Новосад. За цей час міністерка встигла призначити заступників, які відповідатимуть за ключові напрямки роботи, і презентувати план дій. Чи продовжуватиме МОН реформу нової української школи і чи чекати вчителям підвищення зарплат, обіцяного попереднім урядом, дізнавались експерти Центру громадського моніторингу та контролю.

Селом Року 2019 стало дотаційне село з Закарпатської області

«Сільський Ревізор» оголосив Село Року 2019 за версією народного голосування. Почесне звання, а також 100 тис. грн отримало село Колочава Закарпатської області. Про це повідомляє АgroРolit.com.

Ура, каникулы! Министерство образования рекомендовало график отдыха для школьников

Министерство образования и науки Украины рекомендовало график каникул в школах страны в 2019-2020 учебном году.

Сьогодні має розпочатися розведення військ у Золотому та Петрівському

Процес розведення військ (сил) реалізується в рамках досягнутих у попередні роки домовленостей у Мінську. Про це повідомляють у Міністерстві оборони.

Global Teacher Prize Ukraine 2019: найкращим учителем України стала Наталя Кідалова

Премія Global Teacher Prize Ukraine оголосила цьогорічного переможця. Найкращим учителем України стала Наталя Кідалова з міста Мелітополя Запорізької області. Вона викладає англійську мову та українську мову і літературу в мелітопольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 23.

Гороскоп по знакам Зодиака на понедельник, 7 октября

День подходит для ведения самостоятельного бизнеса, участия в общественных мероприятиях и для занятий спортом. А вот в отношениях с начальством следует быть осторожней! Даже самые демократичные начальники сегодня могут почувствовать приступ неожиданно проснувшейся властности и самодурства.

За отказ везти льготника перевозчика ждет крупный штраф

Водителей маршруток, а также физлиц-предпринимателей, осуществляющих пассажирские перевозки, в случае необоснованного отказа пассажиру льготной категории в бесплатном проезде ждет штраф в размере 850 грн.

Українці проти легалізації грального бізнесу — соцопитування

Варто зазначити, що за останні два роки ставлення до азартних ігор в Україні погіршилося.

Гороскоп по знакам Зодиака на пятницу, 4 октября

Сегодня по гороскопу день четкости и конкретики, когда нет места хитростям и недомолвкам, а все точки над «i» непременно должны быть расставлены. Во всяком случае, звезды будут активно склонять именно к этому, пробуждая у людей желание добиться определенности по любым вопросам – в том числе и по тем, в которых это в принципе невозможно.

Как оформить субсидию онлайн. Разъяснения Минсоцполитики

С приближением отопительного сезона министерство получает все больше вопросов от общественности относительно темы субсидий на жилищно-коммунальные услуги.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 815 816 817
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу