У Харкові один з інститутів позбавили приміщень вартістю понад 3 млн грн.

Вікторія Косенкова, 3 февраля 2020, 11:37
 

Харківською місцевою прокуратурою №2 подано до Господарського суду Харківської області позовну заяву в інтересах держави в особі Міністерства розвитку громад та територій України про визнання недійсним протоколу торгів, скасування рішень про державну реєстрацію та витребування майна у власність держави.

Як розповів керівник місцевої прокуратури Едуард Новіков, у власності держави та на балансі одного з державних науково-дослідних інститутів України, який розташований у м. Харкові, перебувала триповерхова адміністративна будівля. У січні 2017 року частину цієї будівлі було продано на торгах виконавчою службою за борги вказаного інституту з виплати заробітної плат, по податках, перед кредиторами тощо. Вартість проданого майна склала понад 3 млн грн. Переможець аукціону, ТОВ, через нетривалий проміжок часу відчужило придбані приміщення за договором міни приватному підприємцю.
 
Разом з цим, продаж майна зазначеного державного інституту відбувся з порушенням закону України «Про введення мораторію на примусову реалізацію майна» та інших законодавчих актів.
 
Крім того, Міністерство розвитку громад та територій України як орган управління не погоджувало відчуження вказаної нерухомості у приватну власність.
 
З метою повернення у власність держави вказаного майна прокуратура й звернулась до суду.
 
Наразі позов перебуває на розгляді.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу