Відомі бабаки навіщували ранню весну

Ірина Куліченко, 3 февраля 2020, 09:39
 

Бабак Тимко IІI, якого традиційно розбудили на початку лютого в селищі Гайдари Харківської області, спрогнозував прихід весни за шість тижнів.

Свій прогноз Тимко IІI зробив на біостанції Харківського національного університету ім. Каразіна, де він і мешкає, 1 лютого.
 
"Тимко не побачив своєї тіні, тож весна настане за 6 тижнів, 15 березня", - зазначила співробітниця біостанції Надія Токарська.
 
Цього року організатори Дня бабака також запропонували підопічному університетських біологів визначити, чи буде сніжною наступна зима. Тричі бабака запускали на столик з відповідними написами, але "вердикт" був один і той самий - наступна зима буде безсніжною. Навіть букет з морквин, яким спокушали бабака, не змінив його віщування!
 
Як відомо, на біостанції університету ім. Каразіна щороку відзначають День бабака за прикладом Дня бабака в штаті Пенсильванія (США), де віщує бабак Філ.
 
Цьогоріч прогноз Філа співпав з прогнозом Тимка.
 
Свідками віщування Філа стали тисячі людей, які  зібралися 2 лютого в Панксатоні, штат Пенсильванія, щоб почути довгоочікуваний прогноз погоди від відомого бабака.
 
Як повідомляє CNN, Філ не побачив свою тінь, а це означає, що через шість тижнів прийде рання весна.
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу