Кортик "Булат" та 700 поштових марок намагалися вивезти до РФ через Слобожанську митницю. ФОТО

27 января 2020, 13:41
 

Співробітники Слобожанської митниці Держмитслужби на митному пункті пропуску "Гоптівка" під час митно-прикордонного огляду рейсового автобусу "Харків-Белгород" виявили порушницю із холодною зброєю.

У сумці однієї з пасажирок автобусу, жінки 1939 року народження, за допомогою транспортного ітроскопа було помічено металевий предмет продовгуватої форми, за зовнішніми ознаками схожий на кортик у ножнах. 
 
При більш детальному огляді, в сумці громадянки, виявили загорнутий у домашній халат кортик у ножнах “Булат 1986”, тобто предмет з ознаками холодної зброї, яка обмежена до переміщення через митний кордон України та підлягає обов’язковому декларуванню. 
 
Відносно порушниці складено протокол за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. 
 
 
Крім того, на митному посту “Велика Писарівка”, на виїзді з України до РФ, водій легковика обрав форму проходження “зелений коридор”, але при цьому, помітно нервував. В результаті проведення  митного огляду громадянина та його авто, в ручній поклажі виявлено альбом з поштовими марками, датованими  з 1962 р. по 1984р. в кількості  772 штуки виробництва СРСР та іноземних держав. Поштові марки з ознаками культурної цінності є обмеженими для переміщення через митний кордон України. Відносно громадянина складено протокол за статтею 471 Митного кодексу України. 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу