У Харківському зоопарку тварина-символ року зробила передбачення на рік. ФОТО. ВІДЕО

Ірина Куліченко, 27 января 2020, 10:00
 

Минулого року у Харківському зоопарку започаткували цікаву святкову традицію, коли передбачення на рік робить тварина-символ року. У 2019 році такими віщунами були кабанчики. У 2020-му майбутнє спрогнозувала чарівного пацючка на прізвисько Анфіса.

Для чарівного пацючка на прізвисько Анфіса у зоопарку підготували лабіринт побажань. Біля кожного виходу – східна мудрість. Потрапивши до нього, Анфіса ні хвилини не вагалася і миттєво зробила свій вибір. Прогноз-побажання на 2020 рік: Мрійте масштабно, але прямо зараз зробіть маленький крок до мрії!
 
"Нашому пацюку можна вірити, — розповідає прес-секретар зоопарка Жанна Сівуха. —  Зрештою, не просто так щурів вважають дуже розумними і спритними тваринами з товариською вдачею і неймовірною життєстійкістю. Вчені часто порівнюють щура з людиною, тому що вони дуже схожі за складом крові, структурою тканин, фізіологічними реакціями у відповідь на різноманітні впливи. Пацюки навіть вміють сміятися. У щурів добре розвинені слух і нюх, але і зір їх теж не підводить. А хитрість дозволяє уникати різних небезпек. Крім того, пацюки можуть розвивати швидкість до 10 км/год, стрибати вгору до 80 см, вони майстерно плавають і пірнають, лазять по канатах, трубах, деревах. Усі ці якості вкупі з передбаченням нашої Анфіси говорять про те, що 2020 обіцяє бути надзвичайно насиченим і плідним. Символ року буде допомагати тим, хто досягає свого чесними шляхами, береже навколишній світ і з повагою ставиться до людей!"
 

Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу