Укрзалізницю реформуватиме залізничний оператор Німеччини Deutsche Bahn

Ірина Куліченко, 23 января 2020, 15:57
 

Україна повністю зберігає за собою контроль над Укрзалізницею. Німецькі фахівці працюватимуть над реформуванням управлінських механізмів підприємства. Про жодні продаж чи оренду такого стратегічно важливого державного об’єкта, як Укрзалізниця, мова не йде.

«Розраховую, що німецька операційна ефективність та нульова терпимість до корупції стане базою для зміни ситуації в Укрзалізниці», — сказав прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.
 
Деталі Гончарук обіцяв повідомити на початку лютого під час підписання Угоди про стратегічне партнерство між УЗ та DB в Києві.
 
Нагадаємо, 21 січня 2020 року міністр інфраструктури України Владислав Криклій зустрівся із лідером програм з інфраструктури та сталого розвитку Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні паном Ель-Хіфнаві Бахером. У зустрічі взяли участь представники профільних підрозділів Міністерства інфраструктури України, Світового банку, АТ «Укрзалізниця» та Команди підтримки реформ.
 
Сторони обговорили питання залучення міжнародної технічної допомоги для реформи Укрзалізниці та формування в Україні конкурентного ринку залізничних послуг.
 
Міністр інфраструктури України Владислав Криклій відмітив, що підготовка Укрзалізниці до IPO та відкриття ринку залізничних перевезень передбачені у плані заходів з реформування залізничного транспорту, затвердженому Кабінетом Міністрів 27 грудня 2019 року.
 
Окрім цього, сторони відзначили важливість якнайшвидшого ухвалення Верховною радою України проекту Закону України «Про залізничний транспорт України» № 1196-1, яким імплементуються 7 директив і 4 регламенти, що передбачені Угодою про асоціацію між Україною і ЄС.
 
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу