Харківські митники вилучили книгу Леніна та колекцію монет. ФОТО

Вікторія Косенкова, 20 января 2020, 13:16
 

У Харківській області на кордоні з Росією у громадян вилучили не задекларовані предмети, що мають ознаки культурної цінності, повідомили у прес-службі Слобожанської митниці Держмитслужби України.

За відомостями прес-служби, на митному пункті пропуску «Гоптівка» під час проходження митного контролю в мікроавтобусі виявили пасажира, котрий намагався завезти в Україну з Росії монети з ознаками культурної цінності. 
 
У чоловіка із особистих речей була тільки барсетка. Це і викликало підозру, хоч він і обрав «зелений коридор». Саме в барсетці митники й виявили 20 монет початку ХХ століття. На порушника складено протокол за ч. 1 ст. 472 Митного Кодексу України.
 
 
Крім того, на митному пості «Велика Писарівка» Слобожанської митниці Держмитслужби у водія легковика, який слідував до РФ, серед гостинців у багажному відділенні автомобіля митники виявили книгу авторства В. Леніна «Империализм, как высшая стадия капитализма» 1934 року видання. Дане друковане видання обмежене до переміщення через митний кордон України і підлягає обов’язковому декларуванню.
 
 
За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст. 471 Митного кодексу України.
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу