Слобожанські митники затримали авто, яке власниця перетворила на медичний склад. ФОТО

Ірина Куліченко, 17 января 2020, 17:46
 

Жінка-водійка, прямуючи з РФ до України, намагалася провезти "зеленим коридором" через митний пункт пропуск "Гоптівка" цілий лікарняний десант у вигляді медичних препаратів.

Автоледі  заявила, що предметів, які заборонені, обмежені до переміщення через митний кордон України або підлягають обов’язковому декларуванню, немає, але при цьому помітно  нервувала. 
Після переведення на підставі аналізу  ризиків на смугу  "червоний коридор", під  час огляду багажного відділення,  співробітники Слобожанської митниці виявили в його конструктивних порожнинах  медичні препарати — ампули, мазі, пігулки, капсули — загальною кількістю біля трьох тисяч усіх найменувань. Спочатку дівчина запевняла, що все це для власного користування, але обмовилася, що займається перевезенням людей та товарів за грошову винагороду.
 
За даним фактом було складено протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті  483  Митного кодексу України.
 
 
Крім того, на "Гоптівці" виявили ще одного порушника. Чоловік, який перетинав митий кордон  з  РФ до України, під час усного декларування запевнив митників, що заборонених предметів не перевозить, але під час митного огляду транспортного засобу, в підлокотнику авто виявлено кастет. Даний предмет за зовнішніми ознаками підпадає під визначення "холодна зброя". Як пояснив водій, кастет використовував виключно, як підставку для ключів.  Відносно громадянина складено протокол за статтею 472  Митного кодексу України.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу