Харківські студенти міняють паперові залікові книжки на електронні

Ірина Куліченко, 14 января 2020, 17:01
 

Новий формат залікових книжок вже мають змогу оцінити студенти Політеху. В університеті також розробили персональні електронні кабінети для студентів I і V курсів, повідомляє прес-служба НТУ «ХПІ».

Крім загальної інформації про студента та даних електронної залікової книжки, в електронному кабінеті доступні такі сервіси, як рейтинг студентів за результатами сесії (для призначення стипендії), стан академічної заборгованості за попередній період, розклад навчальних занять (в тому числі, розклад роботи всіх спортивних секцій), розклад екзаменаційної сесії, навчальний план (по семестрах), всі дані про оплату навчання (для контрактників). Також передбачена можливість завантажувати в кабінет електронну версію індивідуальної семестрової відомості з подальшою її роздруківкою (за бажанням студента), а також, в перспективі, і інших довідок, які видаються деканатами.
 
Інші сервіси в даний час позначені в кабінеті, як неактивні. Усі вони будуть активуватися по мірі наповнення бази автоматизованої системи управління навчальним процесом. Серед них — оголошення факультету (інституту, кафедри), графік ліквідації академічних заборгованостей студента, новини прес-центру університету, розклад консультацій викладачів, обрання дисциплін вільного вибору, отримання переліку вакансій від Центру кар’єри.
 
Розробник нового сервісу — Інформаційно-обчислювальний центр НТУ «ХПІ».
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу