Найстарішою собакою в Україні визнана такса Нора

Ірина Куліченко, 14 января 2020, 10:01
 

Сьогодні у Києві буде офіційно оголошено рекорд тривалості життя найстарішого собаки в Україні! Рекордсменом-довгожителем в категорії «Жива природа» стала такса Нора, якій виповнилося аж 19 років і 6 місяців.

— Як свідчить таблиця вікових відповідностей, це – понад 100 людських років! Тривалість життя більшості з собак – 8-12 років, і мало хто з них доживає до 15-річного віку. Тож Нора не просто заслужена пенсіонерка, а й рекордсменка серед собак-старожилів, — розповіла Лана Вєтрова, керівник у Національному Реєстрі Рекордів.
 
Замолоду такса мала веселу і сміливу вдачу і дуже любила грати з дітьми у футбол. Навчилася носом футболити м'яч, за що й була зарахована членом дворової футбольної команди.
 
Нора має багато іграшок і раніше завжди безпомилково з ящика діставала саме ту, яку називала хазяйка. Проте останнім часом вдається взнаки старість, собачка вже не чує і майже не бачить. Тож тепер улюбленим заняттям для пенсіонерки-Нори є просто полежати.
 
— Головна вимога до рекордів тривалості життя тварин, це — документальне підтвердження віку. Господарі Нори надали усі необхідні документи, які офіційно підтверджують вік собаки, — також зазначила Лана Вєтрова. 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу