У Харкові приміщення держпідприємства, розташовані у центрі міста, продали у рази дешевше ринкової вартості

Вікторія Косенкова, 26 декабря 2019, 16:15
 

Прокуратурою Харківської області розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного відчуження нерухомості державного підприємства вартістю понад 80 млн грн (ч. 2 ст. 364 КК України).

У ході роботи на напрямку представницької діяльності виявлено, що службовими особами державного підприємства спільно з органами, які мають повноваження на примусове відчуження майна, незважаючи на відповідний мораторій, незаконно продано приміщення державного підприємства, які розташовані у центрі м. Харків.
 
Ринкова вартість вказаних приміщень складає понад 80 млн грн, при тому, що їх продано на підставі боргу у 20 разів менше.
 
Наразі прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовими особами своїм службовим становищем на користь третіх осіб, що призвело до настання тяжких наслідків).
 
Крім того, планується вжиття заходів представницького характеру щодо визнання недійсними відповідних договорів купівлі-продажу нерухомого майна та повернення його у власність держави.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины