У Центрі гендерної культури пройдуть заходи на підтримку жертв насильства

11 декабря 2019, 12:42
 

Заходи, спрямовані проти домашнього насильства, пройдуть 12-15 грудня у Центрі гендерної культури (пр. Московський, 124-а).

З нагоди Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» з 22 листопада у центрі проходить виставка «Зрозуміти, щоб припинити», на якій представлені роботи харківських художниць.
 
До закриття експозиції запланована низка заходів:
 
- 12 грудня відбудеться театральний перформанс «Живе Дзеркало» (учасницям і учасникам запропонують розібратися в тому, що викликає насильство, як це переживають і чи можливо зупинити жорстокість). Початок - о 19:00;
 
- 14 грудня пройде захід «Коло жіночої підтримки» (учасниці зможуть зустрітися, поспілкуватися і обмінятися потрібними речами). Початок - о 16:30;
 
- 15 грудня запланований театральний перформанс «Розірви коло». Початок - о 15:00.
 
До участі запрошують партнерські організації та представників ЗМІ. Контактні дані: genderkharkiv@gmail.com.
 
Довідка. 16 днів проти насильства - Міжнародна кампанія, у рамках якої проводяться заходи з метою привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім'ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок. Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді реалізується у Харкові і Харківській області за підтримки Європейського Союзу.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу

- фильмы в кинотеатрах Украины