Цього року Харків вперше приєднається до міжнародної події «The World`s Big Sleep Out»

Ірина Куліченко, 5 декабря 2019, 16:10
 

«The World`s Big Sleep Out» — це світова подія, коли на одну ніч на вулицю 50 міст виходять люди, щоб створити найбільший у світі прояв солідарності та підтримки бездомних людей та переселенців.

У спальних мішках вони облаштовуються та цілу проводять на вулиці у знакових місцях (Таймс-Сквер, Трафальгарська площа, Трініті коледж), аби підкреслити важливість проблеми, а також фінансово підтримати шляхи вирішення проблеми.
 
Топові заходи відбуватимуться у Нью-йорку, Лондоні та ще у 48 містах по всьому світу. 
 
У Харкові The World`s Big Sleep Out  організує ВБФ «Деполь Україна». Захід пройде за адресою: вулиця Костьольна, 15 (на території Римо-Католицького храму Святого Вікентія де Поль) о 18:00 у суботу, 7 грудня. 
 
Головна мета Sleep Out у Харкові – привернути увагу суспільства до проблем бездомних, зрозуміти, в яких обставинах вони знаходяться щодня, поділитися шляхами вирішення цієї проблеми, а також зібрати  кошти на допомогу бездомним людям.
 
Програма Sleep Out у Харкові: 
 
- інтерактивна-програма,
- networking для активістів соціальної сфери,
- знайомство з проектами, які реалізує наш Фонд,
- збір теплих речей та взуття, які потім передадуть бездомним,
- зустріч з авторитетними людьми з питань бездомності,
- частування: суп, гарячий чай та смачненьке – все те, що наші клієнти отримують на проектах фонду,
- перегляд соціального відео, 
- «сон на свіжому повітрі» (за бажанням),
- передача естафети  The World`s Big Sleep Out далі, адже за часовим поясом Харків саме те місто, яке одне із перших розпочне всесвітню кампанію «The World`s Big Sleep Out» 7 грудня.
 
Нагадаємо, з початку 2019 року в Харкові проведено 36 рейдів соціального патрулювання, під час яких на вулицях міста був виявлений 151 бездомний
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу