В Одесі сталася масштабна пожежа. У місті оголошено дводенну жалобу. ФОТО

Ірина Куліченко, 5 декабря 2019, 09:12
 

4 грудня в Одесі сталася велика пожежа в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, який розташованій у будинку-пам'ятці архітектури державного значення на вулиці Троїцькій, 25.

За даними управління ДСНС в Одеській області, інформація про пожежу надійшла о 10:12. 
 
У ліквідації пожежі було задіяно 9 одиниць спецтехніки комунальних підприємств і спецтехніка бізнес-структур, яка здійснювала підвезення води.
 
За інформацією ДСНС, станом на 12:49 площа пожежі орієнтовно становила 2000 кв.м., станом на 14:18 пожежу було локалізовано на площі 4000 кв.м. Наразі ліквідація пожежі триває.
 
Станом на 17:00 4 грудня у стаціонарах лікарень міста знаходяться 25 осіб, які постраждали в наслідок пожежі: 15 учнів коледжу, 4 співробітники коледжу і 6 співробітників ГУ ДСНС в Одеській області.
 
Як зазначили в департаменті охорони здоров'я Одеської міської ради, всім пацієнтам надається кваліфікована медична допомога, постраждалі забезпечені всіма необхідними медикаментами і препаратами крові.
 
В наслідок пожежі загинула неповнолітня студентка коледжу.
 
Наразі проводиться пошук учнів і співробітників коледжу, з якими досі не вдається встановити зв'язок.
 
За попередніми даними, пожежа розпочалась в зачиненому кабінеті на 3-му поверсі через несправний електричний подовжувач. За фактом пожежі поліція розпочала кримінальне провадження.
 
Згідно розпорядженню міського голови Одеси, 5 та 6 грудня у Одесі оголошені днями трауру.
 
 
 
 
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу