У Харкові відбудеться безкоштовне та анонімне тестування на ВІЛ

Ірина Куліченко, 28 ноября 2019, 17:59
 

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, в Україні відбудеться низка заходів анонімного та безкоштовного тестування на ВІЛ.

Вже завтра дві акціїї вібудуться у Києві.
 
29 листопада розпочнеться акція “ВІЧ:НА:ВІЧ”. Благодійна організація «100% життя» разом з Центром громадського здоров’я презентує мобільний додаток HIV Test. Кожен, хто завантажить цей додаток і зробить онлайн тест з 1 до 14 грудня, зможе отримати заохочення. Захід відбудеться за адресою: Київ, вул. Лаврська 23, біля меморіалу «Червона стрічка». 
 
Акція “Тест під хмарами”. Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» спільно із ЦГЗ запрошують пройти тестування на ВІЛ за допомогою слинних тестів. Всі учасники отримають квиток на колесо огляду. Захід відбудеться 29 листопада, з 11:00 до 13:00, у Києві на Контрактовій площі, поблизу колеса огляду.
 
Також 1 грудня зробити анонімний безкоштовний тест на ВІЛ зможе кожен охочий в спеціально обладнаних наметах у гіпермаркетах «Ашан». Акція відбудеться у 9 містах України.
 
У Харкові акція пройде у гіпермаркеті «Ашан» за адресою: вул. Героїв Праці, 7. Час роботи: 11:00–14:00.
 
Акція організована ЦГЗ спільно з мережею гіпермаркетів «Ашан» та регіональними ЦГЗ, за підтримки БО «100% життя» і HealthLink.
 
Нагадуємо, що зробити тест на ВІЛ можна зробити щодня, звернувшись до свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра або у найближчому пункті тестування, який можна знайти на мапі.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу