На Харківщині сталася масштабна пожежа на приватному подвір`ї. ФОТО

Вікторія Косенкова, 22 ноября 2019, 13:00
 

21 листопада о 17:55 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу, яка трапилась на території приватного домоволодіння, що на в`їзді Квітки Основ`яненко, 6 у селі Подворки Дергачівського району Харкова.

Про велику пожежу надійшло відразу декілька дзвінків. Люди розповідали про велику заграву на даху приватного будинку.
 
До місця події відразу направили оперативне відділення місцевого 62-го Пожежно-рятувального посту ДСНС. Очільник підрозділу, зважаючи на великі розміри пожежі, викликав додаткові сили та засоби з Харкова. 
 
На той час площа пожежі складала біля 190 кв.м. Полум’я охопило покрівлю житлового будинку та прибудованого до нього гаражу по всій площі. Всередині гаражу стояли 2
легковика, котрі теж повністю горіли.
 
Всього до ліквідації даної пожежі були залучені 4 пожежно-рятувальні відділення ДСНС та 2 відділення навчального підрозділу Національного університету цивільного захисту України. В ході розвідки пожежі людей всередині палаючих будівель не виявлено. Але встановлено, що в гаражі знаходились 4 газових балони з оксидом вуглецю. Від високої температури вони могли вибухнути. Тому рятувальники вжили всіх необхідних заходів щодо їх охолодження та евакуації з осередку пожежі.
 
На гасіння вогню рятувальники подали 5 пожежних стволів і локалізували його о 19:00. Остаточна ліквідація цієї пожежі відбулась о 20:52.
 
Причина виникнення пожежі наразі встановлюється.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу