У Харкові обговорювали результати розслідування резонансних злочинів

Вікторія Косенкова, 20 ноября 2019, 15:29
 

Сьогодні, 20 листопада, в Головному управлінні Національної поліції в Харківській області відбулася розширена нарада за участю керівництва обласного главку, працівників кримінального блоку, слідства, начальників територіальних підрозділів поліції, а також очільників регіональних управлінь стратегічних розслідувань, внутрішньої безпеки та кіберполіції.

Нарада була присвячена обговоренню стану криміногенної ситуації на території Харківської області, розгляду результатів роботи служб та підрозділів поліції з розкриття кримінальних правопорушень, які викликали резонанс у суспільстві.
 
Як зазначив перший заступник голови Національної поліції України Євген Коваль, кінець минулого та поточний роки ознаменувалися вчиненням кількох зухвалих злочинів на Харківщині, серед яких - убивство неповнолітньої Аліси Оніщук, посягання на життя начальника відділу Департамента карного розшуку Національної поліції України, розбійний напад на заступника генерального директора  одного з харківських акціонерних товариств. Ці злочини дотепер залишаються нерозкритими.
 
- Окремо хочу зазначити важливість організації ефективного розслідування злочинів, вчинених проти представників засобів масової інформації, - наголосив перший заступник голови НПУ. - Харків, нажаль, також став одним з українських міст, де зафіксовано зухвалі напади на журналістів.
 
Євген Коваль зосередив увагу присутніх на тому, що під час організації роботи з ефективної протидії злочинності необхідно враховувати регіональні особливості Харківської області, яка є потужним промисловим, економічно-розвинутим регіоном зі значною кількістю населення, різноманітними поглядами на політичну та соціально-економічну ситуацію в державі.
 
- Слід також враховувати географічне розміщення області, - підкреслив керівник кримінального блоку поліцейського відомства. - Мова йде про безпосереднє наближення до зони проведення Операції об’єднаних сил та понад 300-кілометрову лінію кордону з державою-агресором. Ці фактори сприяють насиченню протиправного ринку регіону вогнепальною зброєю, вибухівкою, боєприпасами, наркотиками. Тому пріоритетами в роботі повинні стати боротьба з організованою злочинністю та наркозлочинами, зокрема, які вчиняються за допомогою мережі Інтернет.
 
Перший заступник голови Національної поліції України повідомив, що під час розширеної наради 18 листопада у Києві Голова НПУ Ігор Клименко зробив акцент на чіткій координації роботи усіх служб поліції -  кримінального блоку, превенції,слідства, що є вкрай важливим для попередження і розкриття злочинів. Також, в рамках реформи кримінального блоку планується втілення в життя стратегії створення в апараті практичного підрозділу, який буде самостійно розкривати тяжкі та особливо тяжкі злочини і боротися з організованою злочинністю.
 
- Прошу із відповідальністю поставитися до цієї роботи. Адже її результатом повинно стати оздоровлення криміногенної ситуації, розкриття злочинів, особливо тяжких, забезпечення належної безпеки на вулицях, - додав Євген Коваль.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу