У листопаді українці отримають комунальні платіжки без урахування субсидій

Ірина Куліченко, 8 ноября 2019, 10:03
 

Українці вже в листопаді отримають квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг і субсидій. Про це заявив заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко.

Нововведення пов'язане з початком другого етапу монетизації субсидій і тим, що нараховувати субсидії будуть органи соціального захисту населення.
 
"Починаючи з платіжок за жовтень всі пільговики і субсідіанти отримуватимуть повний розмір платіжки без урахування пільг", – повідомив Віталій Музиченко.
 
Після розрахунку органи соцзахисту самостійно перераховують кошти субсидій або в державний Ощадбанк, щоб він сплатив комунальні послуги відповідного пільговика, або, за бажанням пільговика, на зазначені ним реквізити, щоб пільговик міг отримати кошти і сплатити комунальні послуги самостійно.
 
При цьому Музиченко повідомив, що наразі більше 95% пільговиків отримують субсидії в безготівковій грошовій формі – через Ощадбанк.
 
Нагадаємо, Кабінет міністрів заклав на 2020 рік кошти на субсидії для населення в розмірі 48 млрд гривень. В уряді впевнені, що цієї суми вистачить на виплати всім, хто їх потребує.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу