Тяжкі умови праці та борги по зарплаті: що побачив президент на харківських підприємствах

Ірина Куліченко, 7 ноября 2019, 14:51
 

Під час робочої поїздки до Харківської області Володимир Зеленський відвідав підприємства держконцерну «Укроборонпром» та зустрівся з колективами трьох заводів.

Працівники підприємств поскаржилися Зеленському на несвоєчасну виплату заробітної плати. Наразі заборгованість на заводах «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені Морозова» та «Харківське державне авіаційне виробниче підприємство» становить близько 235 млн грн. 
 
«Заборгованість із заробітних плат на цих заводах – до чотирьох років. Дуже низька заробітна платня. Наприклад, на авіаційному заводі зарплата 3500 грн. Як людина може працювати на державу за таких умов?» – сказав Володимир Зеленський під час робочої наради з проблемних питань діяльності ДК «Укроборонпром» у Харкові.
 
Глава держави зазначив, що взимку на одному з підприємств люди працювали у холодних приміщеннях.
 
«Мені сказали, що взимку люди працювали в приміщенні, де температура була нуль градусів. Тобто ми погано ставимося до людей, а потім хочемо, щоб вони поважали владу, Україну, нікуди не виїжджали і щоб працювали підприємства?» – зауважив Володимир Зеленський.
 
Президент України закликав генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Айвараса Абромавичуса провести консультації з урядом щодо вирішення питання погашення заборгованості із зарплати.
 
Айварас Абромавичус запропонував скликати засідання Ради національної безпеки та оборони України, на якому розглянути заходи з фінансового оздоровлення оборонно-промислового комплексу, зокрема, поповнення статутного капіталу ДК «Укроборонпром» з подальшою виплатою боргів.
 
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу