Учасники проєкту «Харків - місто талантів» презентують свої фотороботи в оперному театрі

6 ноября 2019, 13:55
 

Виставка фоторобіт людей з інвалідністю «Безмежна реальність» відкриється 7 листопада в фойє Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка.

В експозиції буде представлено понад 200 робіт. Автори фотографій - учасники соціального проєкту «Харків - місто талантів», який був реалізований в рамках Бюджету участі. Три місяці люди з обмеженими можливостями навчалися мистецтву фотографії і тепер представлять результати своєї роботи.
 
За словами організаторів, мета проєкту - допомогти людям з інвалідністю (в тому числі тим, які пересуваються на інвалідних візках) адаптуватися у сучасному суспільстві, розкрити свої творчі здібності, освоїти цікаві і прибуткові професії фотографа-ретушера, кінематографіста, завдяки яким вони зможуть в майбутньому самі себе забезпечувати. У проєкті також взяли участь психологи, майстри фотографії та кінематографії, ретуші та фотошопа.
 
Автори ініціативи «Харків - місто талантів» - громадська організація «Червона Рута». Проєкт реалізований у співпраці з управлінням праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики.
 
Початок заходу - о 15:30.
 
Місце проведення: вул. Сумська, 25.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу