Харків'ян попереджають про небезпеку імпортного дитячого харчування

Ірина Куліченко, 25 октября 2019, 15:00
 

У дитячому харчуванні з тунцем та овочами, що експортувалося з Чеської Республіки, виявлено арсен і ртуть, в замороженому фруктовому пюре, що експортувалося з Франції, — мідь.

Як повідомляють у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Харківській області, їм надійшло 2  інформаційних повідомлення системи  RASFF (Європейська система швидкого оповіщення про харчові продукти і корми)  від 16  жовтня  2019 року за  № 2019.3598  про виявлення арсену  і ртуті у дитячому харчуванні з тунцем та овочами, що  експортувалося з Чеської Республіки (виробник Slovacka Fruta a.s., —  AP- N: CZ 314)  до  України  (ТОВ «Смарті Фемілі»), та від 1 жовтня  2019 року за № 2019.3440  стосовно виявлення міді в замороженому фруктовому пюре, що експортувалося з  Франції (виробник: Boiron Freres SAS)  до  України  (ТОВ «Гранде Дольче»).
 
Наразі Головним управлінням Держпродспоживслужби в Харківській області здійснюються  необхідні заходи щодо недопущення в обігу небезпечних до споживання  продуктів  харчування.
 
Також спеціалісти Держпродспоживслужби попереджають операторів ринку Харківської області,  які здійснюють обіг вищезазначених продуктів, про необхідність вилучення їх з обігу. Про це у строк не більше двох робочих днів їм необхідно письмово проінформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу