Начальника відділу ГУ Держгеокадастру області підозрюють в незаконній передачі землі на майже 400 тис. грн

Вікторія Косенкова, 16 октября 2019, 10:55
 

Харківською місцевою прокуратурою №1 повідомлено про підозру екс-заступнику начальника управління Держкомзему у місті Харкові у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), який на цей час обіймає посаду начальника відділу у м. Харкові головного управлінні Держгеокадастру у Харківській області.

Як розповіла керівник місцевої прокуратури Катерина Шевцова, у лютому 2010 року вказаною посадовою особою було підписано позитивний висновок по проєкту землеустрою щодо відведення двох земельних ділянок для будівництва житлового будинку та садівництва у власність громадянину загальною площею 0,22 га, що у подальшому стало підставою для передачі вказаних земель у приватну власність. При цьому, ці землі фактично є державною власністю та перебувають у постійному користуванні Державного підприємства «Харківська лісова науково-дослідна станція».
 
Ринкова вартість незаконно відчужених земель складає майже 400 тис. грн. Таким чином, дії вказаного посадовця призвели до вибуття з державної власності земельних ділянок лісогосподарського призначення.
 
У якості забезпечення кримінального провадження до суду також подані клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та про відсторонення вказаної посадової особи від посади.
 
Також з метою забезпечення відшкодування шкоди спричиненої злочином, на вказану земельну ділянку судом вже накладено арешт.
 
Окрім цього, з метою повернення незаконно наданих у приватну власність земельних ділянок лісового фонду місцевою прокуратурою подано позов, який наразі перебуває на розгляді суду.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу