У Темнівську виправну колонію (№100) придбали собаку породи кане-корсо

Ірина Куліченко, 10 октября 2019, 15:30
 

10 жовтня 2019 року в державній установі «Темнівська виправна колонія (№100)» з метою оновлення поголів’я службових собак було придбано цуценя породи кане-корсо.

Порода створювалася, насамперед, як робоча, вона орієнтована на захист і охорону. Собаки сильні, витривалі і дуже розумні. Це прекрасний охоронець з вродженим почуттям території, безстрашний і здатний до прийняття самостійних рішень.
 
Під час несення служби, службовий собака застосовується у різних випадках, таких як: охорона житлових та виробничих зон, на ділянках, де можливе вчинення втечі засудженими і велике віддалення від чатових, а також при надзвичайних ситуаціях. Важлива роль приділяється оновленню поголів’я, їх утриманню, вирощуванню та дресируванню. Тому на початковому етапі свого життя, завдання цуценяти вирости здоровим, а вже через декілька місяців з ним почнуть проводити дресирувальні заняття щодо слухняності та охорони об’єкту.
 
На думку виконуючого обов’язки першого заступника начальника установи Олександра Ключка, постійне оновлення службових вартових та розшукових собак є запорукою успішного виконання службових завдань.
 
Нагадаємо, собаку породи кане-корсо Харківський міський голова Геннадій Кернес нещодавно подарував меру Тбілісі Кахи Каладзе. 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу