З нагоди Дня захисника України у Харкові пройдуть святкові заходи

Ірина Куліченко, 10 октября 2019, 13:33
 

Центральний захід з нагоди свята пройде в Харкові на площі Захисників України, де 14 жовтня о 9:00 відбудеться урочисте відкриття монументу захисникам України.

Монумент стане головним місцем проведення святкових та пам’ятних патріотичних заходів.
 
«Саме тут ми віддаватимемо шану всім захисникам нашої держави – як і тим, які сьогодні стоять на її захисті, так і тим, хто віддав життя за її цілісність та незалежність», - розповів заступник голови ХОДА Михайло Черняк.
 
Ескізний проєкт монумента представили у 2018 році члени Спілки ветеранів АТО. Центральний елемент пам’ятника – куб, який символізує цілісність і силу держави. Навколо монументу створено багатофункціональний простір для проведення урочистих заходів. Водночас площа використовуватиметься курсантами Національної академії Національної гвардії для проведення заходів.
 
Генеральний план споруди розроблений з урахуванням наявних будівель. Підхід відвідувачів передбачений практично з усіх наявних напрямків: від станції метро, автостоянки, по пішохідному переходу з боку Національної академії Національної гвардії України. На всій площі передбачено комплексне упорядкування.
 
Після урочистого заходу біля монумента захисникам України 14 жовтня також відбудеться пам’ятний захід на Алеї слави на 18-му міському кладовищі.
 
Святкові заходи з нагоди Дня захисника України також пройдуть в усіх містах та районах Харківської області.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу