На Харківщині податківці виявили "підпільного" фермера

Ірина Куліченко, 8 октября 2019, 13:51
 

Трактори, сіялки, грузовики, причепи та навіть комбайн. За допомогою 7 одиниць сільськогосподарської техніки чоловік обробляв землю площею 51,7 га, однак здійснював підприємницьку діяльність без державної реєстрації.

Таке правопорушення податківці зафіксували в ході перевірки, яку проводили в рамках операції «Урожай».
 
Фахівцями Головного управління ДПС у Харківській області складено акт перевірки та протокол про адміністративне правопорушення відповідно до ч.1 ст. 164 КУпАП. Матеріали перевірки направлено до районного суду для винесення постанови.
 
Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, що фізична особа, яка провадить господарську діяльність без державної реєстрації або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, несе відповідальність згідно ст. 164 КУпАП. А саме,  накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян  з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва,  сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення чи без неї.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу