Харків'ян похилого віку запрошують на навчання в «Університети третього віку»

3 октября 2019, 14:59
 

Новий 2019/2020 навчальний рік стартував у вересні в «Університеті третього віку» в територіальних центрах міста Харкова.

Навчання в «Університеті третього віку» направлено на персональний розвиток, соціальну адаптацію та збереження активної життєвої позиції людей похилого віку.
 
Зокрема, відкриття навчального року відбулося в «Університеті третього віку» у територіальному центрі надання соціальних послуг Новобаварського району. В університеті відкрилися факультети історії рідного краю, валеології, прикладного мистецтва, сучасних інноваційних технологій, основ квітникарства та ін.
 
Як зазначили в терцентрі, в сучасному світі в кожну галузь приходять нові ідеї і технології, знання та інформація постійно оновлюються. І тому, хто хоче не відставати від часу, постійно треба вчитися.
 
Нагадаємо, «Університети третього віку» почали організовуватися 2010 року і тепер відкриті в усіх терцентрах міста. Крім культурно-творчих факультетів в університеті вивчають правові науки, інформаційні технології, здоровий спосіб життя. Лекції в університеті читають викладачі вишів, юристи, працівники Пенсійного фонду, управління праці та соцзахисту та ін. Заняття проходять раз на тиждень. Після закінчення навчання слухачі отримують відповідний сертифікат.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу