Співробітники зоопарку провели урок в одній з харківських шкіл. ФОТО. ВІДЕО

30 сентября 2019, 12:55
 

Лекцію про тварин і захоплюючу інтерактивну програму представили співробітники Харківського зоопарку учням гімназії №6 «Маріїнська гімназія».

В ході незвичайного уроку школярам розповіли про особливості раціону різних видів тварин, вони навчилися розрізняти самців і самок одного біологічного виду, а також дізналися, чому самки в більшості випадків непримітніші від самців. Представники зоопарку провели з дітьми інтерактивну гру «Хто зайвий?» - вони демонстрували слайди з мешканцями водного світу, а учні повинні були вгадати, хто в цьому ланцюжку ссавець. Крім того, дітям показали живих палочника та равлика. Хтось побачив таких тварин вперше, хтось розширив коло своїх знань про них.
 
«Подібний інтерактивний підхід дуже цікавий і важливий, особливо з огляду на сучасні тенденції в освіті. Діти можуть дізнаватися інформацію і засвоювати її дуже легко», - зазначила прес-секретар Харківського зоопарку Жанна Сивуха.
 
Важливість подібних уроків підтвердила і вчитель біології Ольга Дереневець.
 
«Такі заходи розширюють кругозір дітей, зацікавлюють їх. А ще діти знають, що в найстаріший в Україні зоопарк не тільки можна прийти самим, а й він приходить до них у дитячі садки та школи», - підкреслила Ольга Деревенець.
 
«Наші діти виросли в місті і бачать цих тварин тільки у зоопарку. Сьогодні у них була можливість потримати когось із них у руках, поспілкуватися з людьми, які їх годують, - це набагато цікавіше. Діти задоволені, батьки задоволені, і ми теж», - сказала директор Маріїнської гімназії Олександра Зуб.
 
У свою чергу директор Департаменту освіти Ольга Деменко нагадала, що з ініціативи міського голови Геннадія Кернеса харківські школярі отримали «паспорт» Харкова, де розміщена карта зоопарку після реконструкції.
 
«На карту нанесено розташування вольєрів, в яких будуть мешкати верблюди, слони, пелікани, бегемоти, кенгуру, тигри, олені... Зоопарк не закритий, там йде масштабна реконструкція, після якої все буде дуже красиво», - зазначила Ольга Деменко.
 
Нагадаємо, в ході реконструкції, яка зараз триває, зоосад розділять на географічні зони. Між відвідувачами і тваринами будуть максимально прибрані клітки і бар'єри. Також там побудують океанаріум.
 

Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу