На міжнародному агрофорумі в Кропивницькому харківський завод представить оновлені моделі тракторів

Ірина Куліченко, 25 сентября 2019, 15:01
 

Серед інших харків’яни покажуть оновлений трактор ХТЗ-150К-09.172.10, раніше відомий як Т-150К. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Оновлений трактор ХТЗ-150К-09.172.10, раніше відомий як Т-150К, буде представлено в новому облицюванні і з двигуном потужністю 180 к.с.
 
Харків’яни також продемонструють оновлений гусеничний трактор ХТЗ-181.20-07. Він отримав істотні оновлення ходової системі, а також гумовотросові гусениці шириною 645 мм, розширену колію в 1680 мм, посилену раму і навісну систему, якою комплектуються серійні колісні трактори виробництва ХТЗ.
 
Подібного роду трактори є унікальними, оскільки використання гусениці на відміну від коліс дозволяє максимально зберегти ґрунт. Такий ефект досягається за рахунок зниження питомого тиску на ґрунт і виключення буксування завдяки збільшеній площі контакту гусениць з поверхнею і рівномірному розподілу ваги трактора.
 
«Наявність гумовотросової гусениці істотно збільшує можливості експлуатації подібних тракторів, зокрема дозволяє машинно-тракторним агрегатам пересуватися по дорогах загального користування», - підкреслив Сергій Булава, головний інженер з агротехнологій ТД «ХТЗ».
 
Також буде представлений ХТЗ-248К.20 – він отримав нову сучасну рульову колонку, оновлений інтер’єр кабіни, подовжену задню напівраму, нову гідравлічну систему з двома насосами на 190 літрів, а також оновлену навісну систему.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу