У Харківській лікарні швидкої допомоги розповіли, як лікують іноземних громадян. ФОТО

19 сентября 2019, 12:41
 

Представники Посольства Канади в Україні 18 вересня відвідали Харківську міську клінічну лікарню швидкої та невідкладної допомоги ім. О. І. Мєщанінова і ознайомилися з умовами надання медичної допомоги громадянам інших країн.

В ході візиту в медустанову гості ознайомилися з роботою приймального і деяких профільних відділень. Також представників посольства цікавило, як обслуговуються і які види медичної допомоги отримують іноземні громадяни.
 
Як повідомила заступник головного лікаря лікарні швидкої допомоги Олена Поліщук, для іноземних громадян, так само, як і для жителів міста і області, створені всі необхідні умови для отримання своєчасної та якісної медичної допомоги.
 
«До нас надходять різні пацієнти і в будь-якому стані, в тому числі без свідомості, і всім їм ми зобов'язані надати медичну допомогу. Іноземці при наявності медичної страховки отримують весь спектр необхідних послуг, якщо її немає - пацієнту також буде надана допомога, яку згодом він повинен буде сплатити згідно із законодавством України. Зрозуміло, якщо в силу будь-яких обставин у людини немає на даний момент грошей, на вулицю її ніхто не відправить, і вона пройде відповідне лікування», - повідомила Олена Поліщук.
 
Вона також зазначила, що персонал лікарні володіє достатніми навичками володіння англійською мовою, щоб вільно спілкуватися з іноземними пацієнтами.
 
У свою чергу заступник директора Департаменту охорони здоров'я Оксана Мазурок підкреслила, що в лікарні впроваджуються нові інноваційні підходи по обслуговування різних категорій громадян. Так, наприклад, в приймальному відділенні була створена додаткова кімната з надання психологічної допомоги жертвам гендерного насильства.
 
«Фахівці лікарні пройшли певні навчальні тренінги і вміють працювати з такою категорією осіб. Що стосується пацієнтів, які мають психічні порушення, то в лікарні працює штатний лікар-психіатр, а в більш складних випадках до пацієнтів запрошують для консультацій лікарів зі спеціалізованих клінік», - повідомила Оксана Мазурок.
 
На завершення візиту віце-консул Канади в Україні Аннеліс Кені відзначила високий рівень роботи харківської лікарні. «Сподіваюся, надалі наша співпраця буде продовжена. Ми готові зі свого боку надавати будь-яку допомогу», - підкреслила вона.
 
Зазначимо, Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної допомоги ім. проф. О. І. Мєщанінова працює в цілодобовому режимі (24/7). У лікарні функціонують понад 30 профільних відділень (дитячої нейрохірургії, політравми, щелепно-лицьове відділення та ін.), які оснащені сучасним лікувально-діагностичним обладнанням.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу