Газовики Харківщини розширили перелік споживачів, які можуть створити власний запас газу на зиму за літньою ціною

Ірина Куліченко, 13 сентября 2019, 14:50
 

Тепер долучитись до програми «Твоя енергонезалежність без обмежень» можуть також споживачі, які мають не оплачену заборгованість. Але це не звільняє споживача від обов’язку оплатити за використаний в попередньому періоді природний газ.

«Під час консультацій, клієнти компанії висловили побажання перший платіж здійснити за зимовий запас газу, щоб мати гарантовано-низьку ціну, а наступний – за послуги газопостачання в минулому періоді. Оскільки термін дії програми суворо обмежений, ми пішли на зустріч нашим клієнтам. Придбати газ на зиму до 25 вересня можуть всі без виключення побутові споживачі газу області», - розповіла начальник відділу розрахунків ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» Тетяна Харченко.
 
Нагадаємо, програма «Твоя енергонезалежність» стартувала 23 серпня, оплатити зимовий запас газу необхідно до 25 вересня. На даний час газовою компанією отримано майже 1,5 тис. заявок від родин Харківщини щодо придбання газу на зиму по літній ціні. Більше 1,2 тис. заявок оформлені клієнтами компанії через Особистий кабінет на сайті 104.ua. Половину від загальної кількості замовлених обсягів газу зробили мешканці Харківської області, іншу – м. Харків.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу