У Харківському училищі фізкультури №1 відкрили новий гуртожиток

13 сентября 2019, 14:35
 

На завершення реконструкції будівлі спортсмени та тренери чекали цілих 8 років.

Реконструкція гуртожитку, на який спортсмени чекали 8 років,  дозволить розвантажити той гуртожиток, у якому жили по 5 - 6 дітей в одній кімнаті, та створить нормальні умови для того, щоб спортсмени жили, навчалися й тренувалися. «У спорті важливі не тільки навантаження, але й процес реабілітації та відпочинку. Важливо створити умови для освітнього процесу. І цей гуртожиток для нас – довгоочікуваний», - сказав директор Харківського державного вищого училища фізичної культури № 1 Юрій Назаренко. 
 
Окрім відкриття гуртожитку до Дня фізичної культури та спорту, училище отримало ще один дуже необхідний дарунок – комфортний автобус, що возитиме учнів на змагання та тренування. 
 
Нагадаємо, у квітні цього року на території Харківського державного вищого училища фізичної культури № 1 відкрили нові спортивні майданчики: футбольне поле, тенісний корт та воркаут.
 
Довідково. Зараз у Харківському державному вищому училищі фізичної культури № 1 навчається 391 вихованець. Тут діють відділення плавання, легкої атлетики, футболу, велосипедного спорту, академічного веслування, стрільби з лука, волейболу, водного поло, дзюдо, вільної боротьби, тхеквондо, синхронного плавання. За підсумками 2018 року училище посіло ІІ загальне місце зі спорту вищих досягнень серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю з 79 633 заліковими балами. У 2018 році учні-спортсмени понад 600 разів брали участь у змаганнях чемпіонатів та Кубку України в різних вікових категоріях з 12 олімпійських видів спорту.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу