Харків'янам запропонували допомогти перезимувати безхатнім котикам

Ірина Куліченко, 11 сентября 2019, 10:15
 

Будиночок для безхатніх котиків у pet-friendly дворі на ХТЗ викликав багато емоцій у жителів Харкова. Люди не припиняють запитувати, чи можна встановити аналогічні споруди по всьому місту, повідомляє коммунальне підприємство «Центр поводження з тваринами».

І це не дивно, адже безхатні котики живуть майже в кожному дворі і забрати додому усіх в людей можливості, на жаль, немає. Люди піклуються про котиків як можуть, підгодовують їх, виносять старі теплі речі, на яких тварини можуть спати. Пускають у під'їзди. І саме останнє часом викликає бурхливі суперечки між сусідами. Хтось не може не допомогти котикам, а комусь - вони заважають жити.
 
Але ж хвостатим насправді треба десь ховатись від вітру, дощу, холоду, спеки. І спеціальні будиночки, в яких котики можуть жити, нікому не заважаючи, є чудовою альтернативою.
 
Наразі виникла реальна можливість внести свій вклад в формування нового, кращого обличчя нашого міста і знайти кошти на встановлення будиночків для безхатніх котиків у тих дворах, які цього потребують.
 
Ця можливість — громадський бюджет або бюджет участі. Подати свій проект на розгляд міської ради може будь-який член територіальної громади міста Харкова. Це може бути як громадська організація, так і фізична особа. Основними умовами є дотримання чинного законодавства та унікальність пропозиції (проект не повинен дублювати програми, що вже реалізуються міською радою або заплановані до реалізації). Вибір проектів, які будуть реалізовані, залежить виключно від мешканців міста. 
 
— Комунальне підприємство не має права брати участь в цьому проекті, — наголошують у КП «Центр поводження з тваринами», — але ми звертаємося до зоозахисників та зоозахисних організацій міста Харкова із проханням підтримати ініціативу щодо встановленні будиночків для безхатніх котів на території міста. Не будьте байдужі!
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу