На «Механіці» пройде фестиваль для людей старшого покоління

29 августа 2019, 12:25
 

Фестиваль для людей старшого покоління «Хочу і можу» пройде 1 вересня на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля» (вул. Плеханівська, 126).

Учасники заходу зможуть відвідати освітні та творчі майстер-класи, пограти на барабанах, постріляти у тирі, познайомитися з роботою 3D-принтера, позайматися скандинавською ходьбою, балетом, зумбою, йогою, гімнастикою та потанцювати на дискотеці. Також у рамках заходу відбудеться фотовиставка «Минуле і зараз», буде організована акція з обміну книгами (буккросинг).
 
«Якщо вам більше 55-ти, то саме для вас команда проєкту «Територія поколінь» підготувала різноманітну та насичену програму. На вас і ваших рідних чекає особлива атмосфера, де можна бути собою, пробувати нове і надихатися на активне і насичене життя. Це місце, де різним поколінням цікаво разом. Де можна мріяти, пізнавати нове і знайомитися з людьми з Харкова, Сум, Полтави та Харківської області», - зазначили організатори.
 
Час проведння - з 11:00 до 17:00. Локація - «Рух-Маш». З детальнішою інформацією можна ознайомитися на сторінці заходу у «Facebook». 
 
Для людей старше 55 років вхід - безкоштовний (попередньо необхідно записатися, зателефонувавши за тел.: (097) 294-54-82 (Viber/Whatsapp). Люди, які прийдуть з родичем або друзями старше 55 років, також зможуть увійти безкоштовно.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу