На Харківщині власники земельних ділянок розрахувалися за урожай

Ірина Куліченко, 19 августа 2019, 17:28
 

В податковій службі регіону повідомили про перебіг операції «Урожай».

Так, з  початку її проведення, 833 громадянина-«одноосібника» задекларували дохіди на загальну суму 16,0 млн. грн. До сплати задекларовано  2,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 0,2 млн. грн. військового збору.
 
Наприклад, мешканець одного з селищ Харківської області задекларував дохід у сумі 1,2 млн. грн. від продажу  власної сільгосппродукції. Ним сплачено до бюджету 213,0 тис. податку на доходи фізичних осіб та 18,0 тис. грн. військового збору.  
 
А громадянка, яка вирощувала на орендованій земельній ділянці пшеницю, задекларувала 205,0 тис. грн. доходу та сплатила до бюджету 36,8 тис. податку на доходи, 3,0 тис. військового збору, крім того 145,0 тис. грн. орендної плати за землю. 
 
Усього, з початку року громадянами, які самостійно  обробляють земельні ділянки (паї)  з метою отримання доходу, подано 17 тисяч декларацій. Загальна сума задекларованого ними доходу від продажу сільгосппродукції склала 159,5 млн. грн., узгоджено до сплати  28,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 2,4 млн. грн. військового збору.
 
Крім того, 25 громадян, які постійно займалися  господарською діяльністю у сфері сільського господарства, офіційно зареєструвалися суб’єктами господарювання.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу