На Харківщині обсяг робіт по шкільних маршрутах вдвічі перевищив минулорічні показники. ФОТО

16 августа 2019, 16:20
 

На дорогах Харківської області тривають експлуатаційні роботи по шкільних маршрутах та на дорогах державного значення. Також дорожники продовжують готуватися до зими.

«У першу чергу ведуться роботи по шкільних маршрутах, - відзначив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко. - У порівнянні з 2018 роком обсяг робіт, що проведені по шкільних маршрутах, становить 180%. У першу чергу – це роботи з ямкового ремонту, а також проводиться заміна знаків та нанесення розмітки».
 
На дорогах державного значення в області працює близько 25 бригад ремонтників.
 
«Виконуються роботи з ямкового ремонту, завершуються роботи з фарбування автопавільйонів на напрямку на Полтаву, проводяться роботи щодо прибирання ґрунту з-під бар’єрної огорожі, планування узбіччя, фарбування бар’єрної огорожі, нанесення розмітки, пішохідних переходів», - перерахував заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області з експлуатаційного утримання Михайло Богатир.
 
Серед напрямків, де працюють дорожники, - Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка (між селами Слобожанське та Андріївка); Сахновщина – Ізюм – КПП «Піски»; Наталине – Зачепилівка – Перещепине тощо.
 
Також дорожники продовжують готуватися до зими. Область уже отримала перші 40 вагонів солі, що закуплені на ДП «Артемсіль», та надала заявку на наступні 20 вагонів. Паралельно триває й заготівля піску.
 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу