У Харкові безробітні без діла не сидять. Цього року їм пропонують тимчасові соціальні підробітки

Ірина Куліченко, 16 августа 2019, 14:52
 

Протягом січня-липня 2019 року майже 14 тис. безробітних міста Харкова та області долучились до громадських та інших видів тимчасових робіт. Про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

У цьому році пріоритетними є громадські роботи соціального напрямку, а саме: супровід осіб з інвалідністю по зору, надання  послуг із супроводу, догляду та допомоги соціально вразливим верствам населення,  догляд за громадянами у закладах соціальної сфери,  надання допомоги учасникам АТО та сім’ям, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками АТО, будівельні та ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери.  
 
Також безробітні виконували роботи з благоустрою територій населених пунктів, впорядкування місць поховання, меморіалів захисників Вітчизни, придорожніх смуг,  екологічного захисту навколишнього середовища, інформували населення стосовно отримання житлових субсидій. 
 
«Громадські роботи є одним із видів трудової діяльності, який мотивує громадян до повернення на ринок праці, а для служби зайнятості гарна можливість відкрити перспективний напрям взаємовигідного співробітництва між працівниками та роботодавцем», - зазначає Міненко. 
 
За словами В. Міненка, вигода безробітних від громадських робіт у додатковому заробітку. Також на осіб, зайнятих на оплачуваних громадських роботах, поширюються соціальні гарантії, включаючи право на пенсійне забезпечення, а період участі у оплачуваних громадських роботах зараховується до трудового стажу.
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу