Харків'ян запрошують взяти участь у конкурсі на кращий сімейний відеоролик

13 августа 2019, 12:40
 

Прийом робіт на участь у відеобатлі «Унікальні сім'ї Харківщини» стартував 12 серпня.

За словами організаторів, захід проходить в рамках фестивалю «Фреш», завдання якого - об'єднати сім'ї, створити можливість для харків'ян обмінюватися сімейними традиціями і ділитися досвідом цікавого дозвілля в колі сім'ї.
 
Першим заходом фестивалю стане відеобатл «Унікальні сім'ї Харківщини». До участі в конкурсі запрошуються всі бажаючі. Прийом відеороликів про сім'ю триватиме до 14 жовтня. Зареєструватися на участь у відеобатлі, а також прикріпити відеороботу можна тут.
 
Зазначимо, проект організований громадською організацією «Центр розвитку «Майбутні генії», яка стала переможцем міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів 2019 року.
 
За словами начальника Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради Вікторії Грецької-Миргородської, підтримка соціальних ініціатив, спрямованих на зміцнення іміджу Харкова, є одним з пріоритетних напрямків в роботі міської влади.
 
«Сімейний фестиваль «Фреш» стане одним з яскравих загальноміських проектів, спрямованих на популяризацію сімейних цінностей через залучення уваги до унікальних сімей Харківщини і поширення практик спільного сімейного дозвілля», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.
 
Переможці в двох вікових категоріях будуть визначені за результатами оцінки журі та онлайн-голосування на каналі «YouTube». Фінал відеобатла відбудеться 2 листопада. Автори кращих робіт будуть нагороджені кубками та призами. 
Подписаться на новости

Поиск по архиву:

Подраздел:
Материал:
ПнВтСрЧтПтСбВс

Выбрать по тегу